Smartfóny

Záručná oprava

Záručný servis pre Lenovo smartfóny realizuje spoločnosť Arvato Bertelsmann. Vaše zariadenie môžete odniesť ku Vášmu predajcovi, ktorý záručnú servisnú požiadavku vybaví za Vás. Ohľadom akýchkoľvek otázok ku stavu servisnej požiadavky alebo na zadanie novej servisnej požiadavky kontaktujte zákaznícku linku, ktorá je dostupná na e-mailovej Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na telefónnom čísle 0850-232-406.

Pozáručná oprava

V prípade pozáručnej opravy sa môžete obrátiť na našu infolinku 02/6252 2000 alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .
Zabezpečujeme kompletný pozáručný aj mimozáručný servis pre Lenovo smartfóny.
Za účelom nahlásenia závady a získania cenovej ponuky vyplňte formulár.

Vyplniť formulár
1
Požiadavky na servis
2
Informácie o pc zariadení
3
Kontaktné údaje
Požiadavky na servis

* - Povinné údaje

Požiadavky na servis

* - Povinné údaje

Kontaktné údaje
Miesto vykonania servisu
Sídlo spoločnosti

* - Povinné údaje

Potvrdenie prijatia objednávky vám bude doručené na váš e-mail a zároveň vás bude kontaktovať náš servisný technik, aby si s vami dohodol ďalší postup. Preprava zariadenia do a zo servisu je bezplatná v prípade záručnej opravy alebo v prípade typu servisu „on-site“. V ostatných prípadoch náklady na dopravu zariadenia do a zo servisu hradí zákazník. Ak zariadenie nedoručíte do servisu do 3 pracovných dní, táto objednávka zaniká.