Idea rada

Do tejto skupiny patria multimediálne notebooky IdeaPad a All-In-One riešenia IdeaCentre. Záručný servis je vykonávaný spôsobom pick-up, to znamená, že produkt je vyzdvihnutý kuriérom a po oprave následne odoslaný priamo k zákazníkovi.

 

Záručná oprava

Pre nahlásenie servisnej požiadavky na výrobky so značkou Idea bez služby On-Site servisu volajte PO-PIA 9:00 – 18:00 na zákaznícku linku: 0850 232 406

Lenovo servis v Bratislave, v Banskej Bystrici a v Košiciach je autorizovaný servis pre zariadenia Lenovo Idea so službou On-Site servisu na mieste u zákazníka. Za účelom nahlásenia závady vyplňte formulár.

Vyplniť formulár
1
Požiadavky na servis
2
Informácie o pc zariadení
3
Kontaktné údaje
Požiadavky na servis

Podčiarknuté = Kliknite pre vysvetlenie o umiestnení požadovaného čísla

* - Povinné údaje

Požiadavky na servis

* - Povinné údaje

Kontaktné údaje
Miesto vykonania servisu
Sídlo spoločnosti

* - Povinné údaje

Potvrdenie prijatia objednávky vám bude doručené na váš e-mail a zároveň vás bude kontaktovať náš servisný technik, aby si s vami dohodol ďalší postup. Preprava zariadenia do a zo servisu je bezplatná v prípade záručnej opravy alebo v prípade typu servisu „on-site“. V ostatných prípadoch náklady na dopravu zariadenia do a zo servisu hradí zákazník. Ak zariadenie nedoručíte do servisu do 3 pracovných dní, táto objednávka zaniká.